| raLuca_1580 a întrebat:

Salut happyeu tocmai m-am certat cu o prietena care ea a inceput cearta imi zicea intr-una ca fac fite si de astea si acum nu stiu ce sa fac sa ma impac sau nu cu ea? please ajutati-ma dau funda happy

Răspuns Câştigător
| niko32 a răspuns:

Daca tu ai fost de vina pentru cearta cauzata atunci ar trebui sa te imapci cu ea, dar daca din senin vede la tine fite atunci nu prea e o prietena buna. Daca merita sa va impacati impacativa ca e pacat ca doua prietene sa stea certate. Eu nu stiu cum e sa ai prieteni pentru ca toti cei care stau cu mine stau doar pentru bani.
Nu merita sa stai certata cu o prietena adevarata, doar din cauza unei prostii

1 răspuns:
| TrollHeart a răspuns:

Pai...simplu, o intrebi ce ai facut de ai suparat-o( ce ''fite'') si incerci sa repari ce ai stricat PS: un cadou rezolva aporoape tot big grin plz funda