| alemnttt a întrebat:

Salut,eu vorbesc cu un băiat de pe un cont fake de față și îmi place de el și într-un fel am fost împreună(mai greu de explicat)și sunt cu vreo 3/4 ani mai mica de cât el. Și voiam să va întreb ce credeți că ar trebui sa fac. Sa îi spun că sunt eu?

Răspuns Câştigător
| Fonk a răspuns:

Lol, daca contul fake are poza cu alta fată, iti dai seama ca ala se gandeste la aia nu la tine.
Pana la urma vrei sa fi cu el si va trebui sa te vada, corect?
Incearca sa stergi contul vechi nu-i mai da niciun raspuns (de pe contul fake).
Și vorbeste de pe contul tau real, daca-ti da bloc, sunt baieti destui. Ps am 17 ani.

8 răspunsuri:
| anonim3247 a răspuns:

Tu ești una din trecutul lui și folosești poze cu altă fată?

| alemnttt explică (pentru anonim3247):

Nu sunt din trecutul lui

| AdioTPU a răspuns:

Ați fost împreună sau doar ai crezut tu că a fost ceva intre voi? Să știi că ceea ce e clădit pe minciuna nu durează iar până la urmă se va afla. Mai bine erai sinceră de la început căci dacă află că ești tu își va diminua încrederea în tine.

| Crescent a răspuns:

Nu e frumos ce faci. Nu cred ca ai vrea sa ti se intample tie.
Se poate sa nu mai vorbeasca cu tine daca ii spui, dar asa ar fi cel mai bine.
Alege ceva real ca e mai bine.

| DonEnnioSalieri a răspuns:

Daca il placeai nu il minteai, fericirea cladita pe minciuna nu tine punct

| maslinitza a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vorbesti cu el cu identitatea ta reala si sa te cunoasca pe tine cea reala, cu numele tau real, cu fata ta, cu tot. Nu sa ii creezi iluzia ca esti alta persoana si de fapt sa se indragosteasca de cineva pe care si l-a imaginat el

| alemnttt explică:

De și îmi doresc din tot sufletul sa îi spun îmi este sa nu reacționeze alt fel și să creadă că sunt mica pentru el și să nu mai vb cu mine după

| anonim3247 a răspuns (pentru alemnttt):

Te blochează cum a aflat.