| anonim_4396 a întrebat:

Eu vreau sa imi las parul sa creasca mai lung, deoarece vreau sa il dau pe spate. Problema este ca nu am varfurile egale, astazi m-am tuns, I-am spus sa-mi egaleze varfurile, dar tot nu sunt egale. Eu acum tin parul pe partea dreapta si ea mi-a taiat din partea dreapta mai scurt, pe motiv ca sta mai bine, desi eu I-am spus ca vreau sa fie egal in tot capul. Parul meu momentan nu este foarte lung, nici macar mediu. Cum sa-i spun data viitoare ca sa ma tunda cum vreau, ca de data asta nu a inteles. M-am mai tuns odata acum 2 saptamani, aceeasi poveste si mi-a taiat mult din par, dar tot nu l-a egalat. M-am gandit sa ma tund la 1 in tot capul si sa-l las sa creasca si cand ma tund sa ma tund doar in parti si sa nu mai umble in partea de sus. Dar imi e frica ca nu o sa imi stea bine si o sa rada prieteni/colegii de mine. Ceva sfaturi, va rog! Multumesc frumos.

1 răspuns:
| NellieLovett a răspuns:

Mai spune-i odata cum vrei sa te tunda, daca nu intelege schimba coaforul/frizeria.