| butterflyone a întrebat:

Există posibilitatea de a pune o poză pe facebook, prietenii să o vadă însă să nu vadă de la CINE primesc like, ci doar că am primit like-uri de la un număr de persoane?
Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| Scumpilicii a răspuns:

Heei! Voiam sa-ti spun si eu ca nu se poate. Dedesubtul fiecarei poze iti apare numele persoanei de la care ai primit deja like.
Funda big grin?

3 răspunsuri:
| blondyna9o a răspuns:

Nu... la fiecare poza iti apare sub poza persoanele de la cine ai primit like. Asta nu se poate sa nu mai apara happy

| Madalina99_9396 a răspuns:

Nu poti. Dar de ce te deranjeaza?

| bayatDEbaniGATA a răspuns:

Nu