| Gaby030703 a întrebat:

Salut! Fata de care îmi place sta cu un prieten de-al meu foarte mult "împreună"! I-am zis fetei ca el o place, dar ea mi-a zis ca îl place! Credeți ca vrea sa ma facă gelos?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu sunt frate si sora, sa stea impreuna fiindca sunt familie, atunci sunt impreuna ca prieteni sau iubiti, fiindca nimeni nu sta impreuna cu altcineva, daca nu au sentimente unul pentru celalalt si imi pare rau sa-ti spun, dar asta este relatie in toata regula, fiindca asa se comporta oamneii cand sunt in relatie.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce sa te faca gelos, daca ei sunt deja impreuna?

| Gaby030703 explică (pentru Violleta2022):

M-am referit ca stau mult împreună! Nu ca o relație.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gaby030703):

Daca nu sunt frate si sora, sa stea impreuna fiindca sunt familie, atunci sunt impreuna ca prieteni sau iubiti, fiindca nimeni nu sta impreuna cu altcineva, daca nu au sentimente unul pentru celalalt si imi pare rau sa-ti spun, dar asta este relatie in toata regula, fiindca asa se comporta oamneii cand sunt in relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi fata asta știe că și ție îți place de ea? happy