| Insomnii a întrebat:

Salut fetelor am o maree problema cu sutienele, imi ies mereu sarmulitele si ma incomodeaza. Daca le scot sani mei stau mai naspa.Deci ce as putea sa fac ca sa rezolv problema?

2 răspunsuri:
| justagirl21 a răspuns:

Marea ta problema este de fapt, ca iti cumperi sutiene care nu sunt de calitate.eu n-am patit niciodata chestia asta deoarece am grija intotdeauna sa-mi cumpar sutien de calitate. sfatul meu ar fi sa renunti la sutien dar daca nu poti, cauta sutiene potrivite este foarte important sati stii marimea si sati procuri sutienul potrivit. sper ca te-am ajutat. funda?

| Dollicious a răspuns:

Exista si sutiene fara sarme