| machoboy a întrebat:

Salut
Fiind baiat m-am hotarat sa imi las parul mare
si eu ma intrebam cand o sa creasca prea mare
cum o sa fac sa il tund fix cat trebuie 3 cm, 5cm sa ajunga la forma initiala pana unde vreau eu daca ma duc la frizer o sa imi taie 5 cm din par o sa imi taie si o sa imi ia 10 lei pentru atat si daca il tai eu daca il tai gresit sau mai mult sau stramb si la frizer la fel si de aceea vreau sa va cer parerea big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti merge la un salon, daca ai pe cineva iscusit in familie il poti pune pe el cu ajutorul unei rigle sa taie si totusi... nu cred ca ar conta ca dai 10 lei dar macar sa te tunda cum vrei ca in ziua de azi. ii spui sa iti i-a din varfuri si te lasa chel/cheala. Anyway, ori te duci la salon, ori pui pe cineva din familie ori iti risti cei 10 lei dar macar daca faci asta asigura-te ca te duci la cineva care se pricepe. Decat sa te tunzi tu. si sa te ciuntesti si sa regreti. mai bine du-te la cineva priceput. rolling on the floor
Succes sper ca te-am ajutat!

| machoboy explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de raspuns

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poti merge la un salon, nu la o frizerie.