| Iusca_Iulian_1995 a întrebat:

Salut fratilor...pastilele de slabit Visislim Line sunt bune pentru barbati?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Pastilele alea fac mult rau, acuma slabesti metabolismul intra in alerta vei arde mai putin apoi vei avea o foame de lup non stop, metabolismul find dat peste cap isi scade imunitatea mult, stomacul macina in gol, daca vrei sasi bati joc de sanatatea ta ia otrava aia de asa zis slabit treci pe dieta atkins simplu, dieta atkins + low carbo