| raul230 a întrebat:

Salut fraților, voi cum începeți o Conversație cu o fata pe Instagram? Și cum găsiți ceva in comun? Ceva sfaturi sau fraze?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai un răspuns pe postarea similară

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Deci ii zici prima oara asa : Buna ( replica de duzina stiu rolling on the floor ). Ea zice buna sau ce zicea ea si dupa o intrebi Ce faci? Ea zice :Bine. Si de acolo ii zici direct : Ce zici, gasim si noi niste subiecte de vorbit? Daca vrea baga-te si afla ce-i place, etc etc.