| ღღMirciuL0wღღ a întrebat:

(funda) dati-mi niste metine cu: otel, batalie. (arme, armuri de lvl 65 si mai mici la magazin) rate 1000% sau mai mari, server pvm, si. ceva asemanator cu metin2 osiris. (ps: cand se redeschide svr?) FUNDA + VOT! (scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| Fluturaș34 a răspuns:

Metin2wars.info

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru Fluturaș34):

E frumos metinul happy multulesc

| Fluturaș34 a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Nu ai pentru ce happy si eu joc acolo si imi place big grin

| xK3nT8 a răspuns (pentru Fluturaș34):

Metinul acesta are armuri beta si arme beta la magazin? daca da esti cel mai tare om de pe toata planetawinking

7 răspunsuri:
| Molecula a răspuns:

Incearca metin2energy, are lvl maxim 250. mie nu imi plac astea, sunt pentru distractie mai mult, poate iti place

| dutzu0902 a răspuns:

Hammer metin 2