| Rapidistu_Ionut_1994_JZne a întrebat:

I Am instalat fifa07 si cand sa intru in ea imi da o eroare, sa fie de vina windowsul? " fifa 07 requires hardware graphics acceleration "

Răspuns Câştigător
| Rapidistu_Ionut_1994_JZne explică:

Atunci inseamna ca nu ti-ai instalat driver-ul pentru placa video...

6 răspunsuri:
| AndyKama a răspuns:

Salut! Fie nu ai instalat driverul placii video, fie placa video pur si simplu nu suporta cerintele jocului.

| Rapidistu_Ionut_1994_JZne explică (pentru AndyKama):

Le suporta da-o in colo... ca inainte sa schimb windowsul mergea si fifa 10.

| Rapidistu_Ionut_1994_JZne explică (pentru Rapidistu_Ionut_1994_JZne):

Ba da, chiar de doua ori ca si eu m-am gandit sa nu fie de la drivere... cred ca o sa bag un windows 7 la care nu mai e nevoie sa instalez drivere, ca o fi de la ele.

| Rapidistu_Ionut_1994_JZne explică (pentru Rapidistu_Ionut_1994_JZne):

Atunci inseamna ca nu ti-ai instalat driver-ul pentru placa video...

| StefanMW2003 a răspuns:

Poate,ai setat "compatibily " la windous xp si tu trebuie sa il setezi pentru ce tip de windows ai. funda☺☺

| Rapidistu_Ionut_1994_JZne explică (pentru StefanMW2003):

Nu tin minte sa fi setat ceva dar daca am facut-o, unde sa intru sa modific?

| StefanMW2003 a răspuns:

Dai click dreapta pe iconita jocului-> proprietes->compatibily->selectezi windows