| alexandrustefan03 a întrebat:

Salut,ieri am fumat niste iarba nu niste tovarasi,nimic special pana aici,totul era normal radeam etc,dar dupa ce am luat-o spre casa am experimentat ceva foarte ciudat, efectiv mergeam pe strada si simteam ca si cum adormeam si mi se blura vederea sau fara sa vreau ma focusam pe un lucru si dupa nu mai puteam sa ma uit in alta parte ca si cum mi se bloca privirea in acel loc si sa nu zic ca imi batea inima foarte tare.
Tin sa mentionez faptul ca nu este prima oara cand consum asa ceva, dar pana acum nu am experimentat asa ceva niciodata.
Va rog sa ma ajutati cu niste explicatii...

Răspuns Câştigător
| Mandeliu a răspuns:

Salut!

E lesne de inteles ca nu trebuie sa mai tragi, sau macar daca o faci, fa-o intr-un mediu controlat alaturi de persoane cunoscute, nu o mai lua la pas cand esti fumat.

Ai grija.

1 răspuns:
| christall a răspuns:

Nu mai consuma. Cred ca ti-a crescut tensiunea.