| anonim_4396 a întrebat:

Ieri mama mea mi-a spus ca s-ar putea ca in curand parul meu sa inceapa sa creasca cret. Mi-a mai spus ca si tatal meu avea tot parul drept, dar in clasa a 12-a (aproximativ 18 ani) a inceput sa ii creasca parul extrem de cret. Este posibil ca si mie sa imi devina parul cret sau este posibil ca el sa aiba o problema care determina acest lucru. Mersi!

16 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Să înceapă să crească creț, începând de la vârsta de 17 ani?
Nu îti face probleme, nu se va întâmpla.
Asta este precum aia cu : "Când vor zbura porcii".

| sierra1 a răspuns:

Câți anișori are domnia ta acum?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Am 17 ani si ceva. Pot sa intreb (fara sa jignesc) se ce ma iei cu anisori?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De*

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

și acum n-ai nici un fir de păr creț? (pe cap desigur...)

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Nu stiu ce sa sic sincer. Avand par drept toata viata nu stiu cum arata cand incepe sa iti creasca cret. Dar observ ca sunt mai multe fire (foarte multe) care nu stau intinse. Se curbeaza putin in exterior, asa geometric vreo 20-30 grade maxim de orientarea normala. Nu pot spune daca e par cret sau nu pentru ca e destul de scurt parul

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Si legat de treaba cu parul care se curbeaza putin, poate fi si de la uscarea parului?

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e creț până acum, nu va fi creț niciodată! Baftă

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Dar nu înțeleg cum el a avut parul drept si dintr-o data i s-a facut cret

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ehe, poate e vreo poveste - și așa și cred că e

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

"sunt mai multe fire ...Se curbeaza putin in exterior, asa geometric vreo 20-30 grade"

hmmm, iată o bună temă de doctotat!

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Nu cred ca stii tu daca e adevarat sau nu. Cred ca stiu mai bine pentru ca am vazut poze. Vad ca faci misto aici si nu raspunzi serios. Report ceri, report primesti!

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Nu cred ca stii tu daca e adevarat " - corect și am zis poate e vreo poveste

"Report ceri, report primesti! " -?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Am intrebat ceva serios si tu tratezi ca pe o gluma

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine, atunci o să fii creț ca Donna Summer, happy?

https://www.youtube.com/watch?v=AqS4aNi0HQY&app=desktop

| Andreeush a răspuns:

Te-ar afecta cu ceva?