| Misterious_7096 a întrebat:

Salut, imi dati'mi vreo idee, ce as putea sa'i daruiesc prietenei mele(16 ani)de ziua ei de nastere. Vreau ceva handmade!

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

O poza in rama cu voi doi si o cutie de bomboane in forma de inima.Cu astea o dai gata :Xbig grin.

| loricel a răspuns:

Ii poti cumpara ceva de argint, un parfum, o bluza sau daca este mai copilaroasa un animalut de plus

| SickOfWriting a răspuns:

Pai eu am un site cu chestii handmade de unde am aproape toate produsele, si sunt chiar foarte dragute: http://handmadevictory.blogspot.com/ sper sa gasesti ceve dragut. Succes!

| anonima16 a răspuns:

Poi un buchet de trandafiri`, un parfum, sau o bratarahee hee sau poti sa pui` intr. o rama o poza cu voi happy`