| dalvvip a întrebat:

Îmi place de o fată care lucrează la o benzinărie ea are vreo 15-16 anișori eu 17, și nu știu cum să încep. Săi scriu pe insta până îmi dă nr tel. S-au să vorbesc cu ea? Și cum ce săi scriu,?, Ce să vb. cu ea?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Îmi place de o fată, asta să îi spui, să vorbești direct cu ea, dacă vrei să ai succes.

| Clytia a răspuns:

Frumos ar fi ca prima dată să o abordezi în realitate. Te duci și cumperi ceva de acolo și te bagi frumos în seamă cu ea. După poți să-i scrii și pe insta.
Mult noroc!

| Andreeush a răspuns:

Ești sigur că are 15-16 ani?

| Adry05 a răspuns:

Mai bine vorbești cu ea față în față dacă tot știi unde s-o găsești.Te duci, cumperi ceva și te bagi în seamă, o întrebi cum merge treaba, dacă a avut mulți clienți dacă e multă bătaie de cap etccc