| EduardPaul94 a întrebat:

Salut Imi place de o fata si pana la urma i.am spus ca imi plc de ea. ei nu prea i. a pasat ( a spus / si ce ) ...am lasat. o in pace cateva zile, dupa aia am pus o colega so o intrebe daca vrea sa fie cu mine si a zis nu acum in fiecare pauza cand ne intalnim intampaltor se uita fix la mine ce cerdeti?

2 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

In genereal fetele sunt mai finute.Cat ar fi de nebun tipu nu raspunde " Si ce?"...e destul de rece pentru o fata.
Din cate ai spus nu prea ii place de tine. Daca ii placea de tine si nu vroia sa recunoasca ramanea socata si spunea ceva gen "Aha...". Nu vreau sa te descurajez dar nu pare prea indragostita.Iar ea daca, chiar iti arata asta ai face bine sa n-o sacai pentru ca n-ai nimic de castigatsad

| 1112 a răspuns:

.thinking
.exista doua variante.
.1. sa nu.i placa chiar deloc d tine.
.2. sa ii placa si sa ii fie rusine sa recunoasca.
.dar tu nu te lasa.:*. incearca sa lupti pentru ea. da sa nu o prea inebunesti. va crede ca esti tu nebun.:p.
. sper ca ti.am fost de ajutor.:*. succes.;].