| Rabella4you a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu cum sa aflu daca si lui ii place de mine.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Pai treci prin fata lui, vezi daca te observa si se uita lung la tine, dupa aia intra in discutie cu el si deveniti prieteni. Astfel vei afla mai multe despre el, inclusiv daca te place! Bafta!happy

4 răspunsuri:
| Angel_8399 a răspuns:

Fa rost de numarul lui sau de id-ul de messenger si incepe sa vorbesti cu el.pe parcurs iti vei da seama daca te place sau nu.nu ezita chiar sa-l intrebi.
Succes:*

| zozo74 a răspuns:

Observa daca se apropie intr-un anumit fel de tine sau daca se comporta intr-un anumit fel in prezenta ta. Daca da inseamna ca este ceva. Oricum Bafta Fundita?

| MegaChrysos a răspuns:

Hi. Daca esti timida nu are rosttongue Eu de ex: M-a duc la tipa si o intreb. Asa procedeaza si tu si anunta-ne si pe noi cum o sa fiehappy Baftahappy

| Rabella4you explică:

Mersi:*