| alexandrucercel6657 a întrebat:

Salut, imi poate spune si mie care e diferenta dintre skunk si cannabis/marijuanna, ma refer miros, textura, aspect, efecte, n-am dat de skunk in viata mea, in rest de toate si sunt curios.

3 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Skunk e o rasa de cannabis. O combinatie intre sativa si indica. Are un miros puternic si o potenta mare. Nu cred c-o sa dai de skunk pe strada. Gasesti pe net 1000 de site-uri despre el, dar e greu sa cauti.

| alexandrucercel6657 explică (pentru FaraNume1245):

Am cautat sincer dar putine chestii, tentant ce sa zic si mna acum numai aud deloc de el, ce se gasea prin 2006 incolo cam pana in 2012/13. Oricum mersi mult.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru alexandrucercel6657):

E mult mai batran decat 2006. A aparut prin 1960, daca nu ma insel. Uite un site cu informatii bune: https://www.dutch-passion.com/en/grow-info/what-is-skunk/