| GSMH a întrebat:

Salut, imi puteti recomanda un telefon cu pretul pana in 1500 de lei?
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Deliqueena a răspuns:

Eu ti.as recomanda Asus zenphone zoom. Este super. Camera are zoom optic si functioneaza foarte bine. Are un ecran mare. Mai bine du-te si cauta caracteristici. Eu am acest telefon de mult si sunt foarte multumita de el. Telefon Mobil Asus Zenfone Zoom ZX551ML 128GB 4G White zx551ml-128gbw
-500 lei
Sper ca te-am ajutat?

| Alupoaicei_Roberto_1996 a răspuns:

Eu ți-aș recomanda google Nexus 5x. Eu îl am de 1 an și merge perfect, are o camera foarte bună și pe lângă astea are senzor de amprenta, recunoaștere vocală (trebuie să o configurezi cu ok google și merge de fiecare dată ) și recunoaștere facială (când aprinzi telefonul și te uiți la el nu mai trebuie să pui parola doar dai cu degetul pe ecran și sper deosebite de iPhone X merge și dimineața cand te trezești ). Dar te sfătuiesc să iei varianta de 32 de GB pentru că nu numai că o sa ai mai multa memorie dar și telefonul o sa meargă mai bine in sine.