| DoarEuShAtaT a întrebat:

imi puteti sp si mie niste porecle pentru numele marina? fundita happy

Răspuns Câştigător
| Wowhow a răspuns:

Nu prea ma pricep, dar sa incercam laughing : Mara, Mary, Maya, Rina, Mina. Sincer, ultima e preferata mea. Sper sa-ti place. Bafta!happy

| DoarEuShAtaT explică (pentru Wowhow):

Mie imi place maya

| Wowhow a răspuns (pentru DoarEuShAtaT):

laughing Desigur, fiecare cu preferintele ei.Tocmai de-aia am scris mai multe, ca sa ai de unde sa alegi.Ma bucur ca ti-au placut si mai ales ca mi-ai spus si care e favorita ta.Stiu macar ca te-a ajutat cu ceva ceea ce am scris eu happy