| mavnimiccMaNnN a întrebat:

Salut imi puteti spune niste stiluri de Rapperi, stiluri de îmbracaminte etc.
De exempl:Cum se numeste stilul ala cu batic pe cap?
Sau cum se numeste stilul ala cu sapca pe-o parte?
Si Altele
Cel care ma lamureste primeste Funda!

1 răspuns:
| JustAsimpleUser a răspuns:

Frate ai inteles gresit...nu exista tipuri de rapperi ..fiecare cu gusturile lui ideea e ca rapul e un stil in sine..imbraca te cu ce va mai larg dar cu efect..vezi tu rapul este stilul in care muzica are un mesaj din care poti invata... uite, iti dau un sfat, ia ti niste pantaloni camouflage gri un tricou alb cu un mesaj subtil sau ceva de genu' si o sapca ..sau nu ..cum iti sta tie mai bine
Ideea e sa nu suferi de tine ...sa te doara n poola (mi l cenzureaza daca scriu corect) mai pe romaneste laughing
Tu esti tu ..cine vrea te place cine nu sa se duca dracu..iti spun asta pentru ca am senzatia ca nu ai abordat nici o data stilul astawinking Respect frate! ✋