| Anxx a întrebat:

:* Imi puteti zice care sunt filmele voastre preferate din categoria comedii / de dragoste / comedii romantice :d/ actiune/ adolescenti big grin? As vrea sa-mi recomandati niste filme bune, multumesc

4 răspunsuri:
| ShotYouDown a răspuns:

La Comedii: Norbit,la de dragoste: Titanic, Romeo si Julieta, O Floare si 2 Gradinari, Actiune: Mortal Kombat, Bloody Marry Ti le recomand cu draga inima

| FinettiMlk a răspuns:

Hei :*
Pai thinking
> Thirteen, New york minute, Mean girls [1, 2], Eurotrip, Just my luck, Wild Child, Bring it on [Toate], The girl next door, Raise your voice, Lizzie McGuire. etc.:*

| monikablondie a răspuns:

Mie mi-a placut comedia "A night at the Roxbury". Imi plac foarte mult filmele din seria Harry Potter si este un serial foarte interesant pe care il poti urmari pe internet:"Anatomia lui Grey".

Sper ca ti-am putut fi de folos!

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Daca vrei comedi uitate la American pie 1, 2, 3,4,5,6,7 si Dirty deeds fabuloase