| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti zice si mie care este diferenta dintre un cel mai bun prieten (BFF sau Bestie cum se mai zice) fals si unul adevarat? Multumesc anticipat! happy
P.S nu stiu daca e cea mai buna categorie dar na

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Salut!

BFF - cel mai bun prieten pentru totdeauna.
Bestie - este un fel de cel mai bun prieten, doar ca nu pentru totdeauna, este genul acela de prieten apropiat, cu care nu simti ca esti pe aceeasi lungime de unda in intregime.

Exista doar o mica diferenta din cate se poate observa.

Cu placerewinking!

| anamaria82726 a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu i-ai inteles intrebarea. Citeste fara paranteza. A intrebat care este diferenta dintre un cel mai bun prieten fals si unul adevarat.

Cu placerewinking!

| Celcestietot a răspuns (pentru anamaria82726):

Ai dreptate, nu știu de ce nu am văzut asta. Poate că a modificat întrebarea sau am fost eu neatent. Oricum, mulțumesc pentru corectare happy!

| Anonima163333 a răspuns:

Hei!
Bff=cel mai bun prieten pentru totdeauna
Bestie=un fel de prieten apropiat, dar nu pentru totdeauna.
Nu e mare diferenta!

| anamaria82726 a răspuns (pentru Anonima163333):

Alta care nu a inteles intrebarea))))

| Anonima163333 a răspuns (pentru anamaria82726):

Mulțumesc ca m-ai atenționat.Acum am citit și mi-am dat seama ca am fost neatenta.
Ei bine, diferența dintre un prieten adevărat și unul fals este ca prietenul fals te va trăda și de obicei profita de tine, din mai mult puncte de vedere.

| Justme79 a răspuns:

Incerc sa îți înțeleg întrebarea că sa îți pot da un răspuns happy