| Vladvdasndj a întrebat:

În 2013 eram in clasa a 3-a atunci când îmi făcusem cont pe Instagram și sora mea care este mai mare cu 4 ani mai mare decât mine m-a blocat dar nu știu din ce motiv și de atunci încă mă mai are la block si știe asta dar nu stiu de ce motiv nu ma scoate. Nu i-am mai spus sa ma scoată de rusine. Eu pot sa ii vad profilul neconectat pentru ca îl are public. Eu m-am înțeles foarte bine cu ea mereu. De ce credeți ca nu ma scoate având in vedere ca au trecut 7 ani de atunci?

Răspuns Apreciat de Editori
| Anonim1225 a răspuns:

Nu te-a mai scos trecand 7 ani de atunci, in cazul asta înseamnă ca a uitat complet. Daca i-ai mai zis intre timp sau inca stie ca te-a blocat, atunci e posibil sa fie din cauza ca posteaza ceva pe care ar prefera sa nu vezi si tu. Acestea sunt cam singurele motive cele mai probabile si sigure si logice la care ma pot gândi. Dar ma gandesc ca iti este rusine să-i spui din cauza ca ea este mai mare ca tine si e si adult acum?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ascunde imagini neortodoxe. Ii lipseste sfintenie sa mearga pe calea cea buna.

| MPersephone a răspuns:

Asa gen de chestii le discuti cu sora ta.