| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor a întrebat:

In cateva zile este ziua mea iar la scoala am luat cateva note mici (7, 5) la mate si fizica si nu stiu daca ar fi bine sa le spun de ziua mea. oare cum vor reactiona..cum sa le explic? Fara chestii de genu : Invata pe viitor pentru ca la mate o sa invat cu siguranta dar la fizica nu pot invata nimic...pur si simplu nu este pentru mine.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Le spui acum, nu de ziua ta.
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Cel mai bine fi sincer cu apropiati tai!
Orice ar fi nu minti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca chiar vrei si iti impui tu sa inveti mai bine pe viitor,inveti!
Trebuie doar sa vrei, nu exista:NU POT!
Succes la scoala!
Spune-le mai bine parintilor, inainte ca ziua ta de nastere sa vina, este bine sa afle din gura ta, decat de la altii!
Te pup!