| Choasmakerangel a întrebat:

In legatura cu scoala de soferi la categoria B,am facut ore de condus cu instructorul,am si dosarul gata, pozele pentru perimis le-am facut si am platit si taxa aia de 68 de lei tot pentru permis.Acum instructorul mi-a spus ca la sala ma duc cand vreau eu, adica nu trebuie sa ma programez? Sau ma duc asa cum imi arde mie?

2 răspunsuri:
| Dennisz a răspuns:

Nu nu, trebuie sa te programezi neaparat!
Asta o face instructorul sau tu online.

| Daiii a răspuns:

Înainte se putea sa mergi fără programare, dar s-au schimbat acum regulile astea. Poți să te programezi online sau poți merge chiar tu să te programezi, nu neapărat intructorul.