| Kitty0 a întrebat:

Salut, in ultima perioada au existat multe neintelegeri intre mine si iubitul meu, iar azi ne am despartit, insa spune ca nu ma va lasa singura niciodata, ca vom mai iesi, ca orice ar fi el mereu va ramane langa mine, dar e mai bine sa ne despartim (dupa un an si cateva luni de relatie).ce sa fac? Ce sa i spun sa l intorc din drum? Chiar nu vreau sa l pierd. E tot ce am. Cum sa l fac sa se razgandeasca?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Decat cu unul care doar zice din gura ca te iubeste insa nu o demonstreaza prin fapte, mai bine lipsa. Nu te intrista deoarece poti fi convinsa ca vei avea parte de un alt baiat care sa te iubeasca atat cu inima cat si cu sufletul. Capul sus si ganduri bune.

| WaterDrop a răspuns:

Trebuie sa-i oferi mai multe decat o face tipa cu care te inseala sau doreste sa fie. Tu stii care au fost acele mici neintelegeri si sa lucrezi la tine mai mult ca sa-l convingi ca esti alta persoana, o persoana de care se poate indragosti iar.