| mel1 a întrebat:

Intamplarea face ca aseara l-am masturbat pe prietenul meu( eu fiind virgina am apelat la aceasta masura).Am inceput treaba fara prezervativ, la un moment dat eram putin uda pe mana dar nu stiu daca imi transipirase mana sau era lichid seminal.Cand a simtit ca ii vine a pus un prezervativ dar nu a acoperit tot penisul, doar varful.A terminat in prezervativ, s-a sters dar dupa aceea a inceput sa ma mangaie intre picioare, adica la organul meu genital, dar aveam panatalonii pe mine.Problema este ca dupa ce a terminat, la 5-7 minute m-am dus la baie sa-mi fac nevoia. Pentru ca ne certasem, de nervi nu mi-am dat seama ca nu ma spalasem pe maini, intrebarea este atunci cand am fost la baie, si m-am sters dupa ce mi-am facut nevoia exista posibilitatea sa fi ramas urma de lichid seminal, sau sperma pe mana si sa fi ajuns langa vagin, s-o fi imprastiat pe acolo? exista posibilitatea sa raman gravida? precizez ca el a folosit prezervativ, dar doar pentru capul penisului, pentru ca eu sa-l pot masturba in continuare.Nu stiu daca eram uda pe mana de la vreun lichid, se putea scurge pe langa prezervativ? sau daca eram transpirata.ce ma sfatuiti sa fac? sau daca el avea lichid/sperma pe maini e posibil ca prin haine /pantaloni in timp ce ma mangaia sa raman insarcinata?sadvreau raspunsuri sincere, sfaturi, nu sa radeti de minesadMa gandesc ca dupa ce l-am masturbat mi-a ram as sperma, lichid pe mana, iar la 5 minute cand m-am dus la baie sa -mi fac nevoie, fara sa ma spal pe maini, sa fi imprastiat pe acolo licid, sperma si asa sa fi ajuns in vaginsad

3 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Nu ramai insarcinatahappy

| SarosBogdan a răspuns:

Nu e o boala ca Sida sa se ia doar prin atingere. Nu ramai gravida, stai linistita.

| mel1 explică (pentru SarosBogdan):

Multumesc.Nu e vorba de SIDA, problema este ca dupa ce a terminat, la 5-7 minute m-am dus la baie sa-mi fac nevoia. Pentru ca ne certasem, de nervi nu mi-am dat seama ca nu ma spalasem pe maini, intrebarea este atunci cand am fost la baie, si m-am sters dupa ce mi-am facut nevoia exista posibilitatea sa fi ramas urma de lichid seminal, sau sperma pe mana si sa fi ajuns langa vagin, s-o fi imprastiat pe acolo? exista posibilitatea sa raman gravida? precizez ca el a folosit prezervativ, dar doar pentru capul penisului, pentru ca eu sa-l pot masturba in continuare.Nu stiu daca eram uda pe mana de la vreun lichid, se putea scurge pe langa prezervativ?

| SarosBogdan a răspuns (pentru mel1):

Nu poti ramane ansarcinata, dupa felul cum precizezi tu.

Răspuns utilizator avertizat