| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Intrebarea este numai pentru cei care sunt in reteaua orange si sunt pe cartela laughing...Deci eu vreau sa`mi pun optiunea cu 300 de minute si 300 de sms.big grin dar nu o mai gasesc.Plss daca stie cineva pe unde e bagata la oferta sa ma ajute si pe minehee hee

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu mai este extraopţiunea aia.
Acum este una cu 400 de minute şi 400 de sms-uri valabile 30 de zile (4, 5 euro)
Sau una doar cu 400 de minute în Orange care costă 3 euro dar sunt valabile minutele doar 14 zile.
Sănătate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la relatii ca ofertele astea apar azi si maine dispar.Asa e cel mai bine.