| SPYKER a întrebat:

Salut.Joc Vindictus care e problema pai intru in joc dau sa ma conectez si imi scrie ca se conecteaza si dupe aia sta 5s si ma deconecteaza dar nu-mi intra in joc.Va rog ajutati-ma ca din cate am vazut e un super joc...mersi big grin

4 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

Http://vindictus.nexoneu.com/ e european si merge, eu joc level 12:DSunt si romani gen este StepUp, iTuNe, ROStar si alti.Bafta

| SPYKER explică:

Si tu ai vindictus european?
Cine stie vreun vindictus european sa puna link aici plz
mersi

| SPYKER explică:

Cine stie un vinditus european rog foarte mult sa puna link aici mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel, a aparut pe servere americane care nu iti permit logharea, cauta vindictus europe si ai sa vezi ca trebuie sa apara