| andreiul23 a întrebat:

Salut,jocul Brawl Busters se redeschide?
Am ajuns pe siteul Rock Hippo si era linkul de download de la Brawl Busters.In fine l-am luat dar zice "Not avalable in your area".Am dat pe siteul official Brawl Busters nu prin intermediul Rock Hippo si zicea ca Brawl Busters este inchis.
Jocul este excelent,era singurul joc de care nu m-am plictisit.
Deci, va rog sa imi ziceti daca se redeschide sa mai am o picatura de speranta.
FUNDA!

2 răspunsuri:
| Baranga_Serban_1998 a răspuns:

Nu

| andreiul23 explică (pentru Baranga_Serban_1998):

Offf.Imi vine sa plang cu fata in perna imbracat tot in negru!