| DidiAlexandru a întrebat:

Salut, la liceu o sa facem o petrecere de halloween si nu stiu in ce sa ma imbrac, daca ați putea sa imi dați niste idei ar fi foarte folositor.(btw am 1.84 si 90 de kg)

Răspuns Câştigător
| EGGc a răspuns:

Daca vrei sa cumperi costumul, as spune preot? roba, biblie si mai improvizezi tu, sunt profesorii care te vor privi cu ochi buni.
Dacă vrei ceva mai ieftin, probabil un zombie : - fond de ten mai alb decât normalul
- sa iti faci buzele să pară vinete
- putin (foarte putin negru) pe la ochii
- o camasa mai veche (pe care nu o mai porti) patata cu vopsea roșie.
Baftă!

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Într-un zombi, un vârcolac, un vampir sau un vrăjitor.

| Sunshine123 a răspuns:

Ai putea sa te imbraci elegant cu sacou si camasa alba, papion, sa iti aranjezi parul cu gel si sa iti cumperi o pereche de colti din plastic ca sa devii un vampir sexy. Sau ai putea sa folosesti pansamente si sa te infasori in ele ca sa arati precum o mumie.