| vali54 a întrebat:

Salut, la metin2 unde pica otel de razboinic mai usor daca se poate?

Răspuns Câştigător
| myself a răspuns:

In *lada ingerului cu coasa=lada ce pica la ingerul cu coasa din DT la etajul 9
*la metine de 75, 80, 85,90 pe care le gasesti in padurea rosie si padurea neagra...acolo ajungi din muntele sohan, portalul albastru din dreapta jos sau prin teleporter(dar dupa lvl 60)
fundita? O_o? x_X

3 răspunsuri:
| C0SmYN a răspuns:

Ma otelul pica la lada ingerului cu coasa, si la pietre de lvl 75+. funda?

| AdiRey a răspuns:

In grota exilului

| jaffhardy3 a răspuns:

Pika doar la lada ingerului cu coasa si luptatroul, imlenar din miria restul sunt doar porcarii