| L1ght a întrebat:

La mine situatia e mai complicata sa spunem asa. Sunt baiat si sunt foarte timp. Sa incepem. Anu trecut am avut o colega care mi-a placut foarte mult, m-am atasat de ea, am tinut legatura cu ea tot timpu, i-am facut complimente, am tratato foarte frumosam pot sa spun ca o iubeam, Anu acesta o venit o colega noua, si de care imi place acum foarte mult. Problema este ca colega de anul trecut care o placeam a inceput sa ma jigneasca, sa se uite urat la mine + si la noua colega. Ce raspuns vreau? Eu as vrea ca sa incep o relatie cu noua colega dar in acelasi timp ca colega de anul trecut sa nu mai ne jigneasca pe amandoi. Ce as putea face in aceasta privinta? ( Colega de anul trecut am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine la inceput de an. dar m-a refuzat. + De ce s-ar comporta asa?

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

E cam complicata situatia din ce spui tu, eu cred ca colega veche a tinut la tine si probabil nu a vrut sa cedeze usor la avansurile tale si de cand a aparut aceasta noua colega a realizat ca te a pierdut si e un pic geloasa( asa cred), acum trebuie sa stai de vb cu ea si sa i explici ca a avut si ea sansa ei si nu a stiut sa profite, sa va lase in pace si sa si caute alt baiat

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Zii sa te lase in pace. Tu nu mai ai nicio treaba cu ea, te'a refuzat.Sa treaca peste asta,,

| Cataalyna a răspuns:

Poate si-a dat seama ca te place si e geloasa acum.

| alexoz a răspuns:

Probabil sa atasat si ea de tine, cel mai bine intreab-o care e problema, de ce nu vrea sa fiti impreuna, poate nu e din cauza relatiei voastre. Oricum cel mai usor ar fi sa intrebi.Bafta