| anonim_4396 a întrebat:

La noi în liceu se face,, Christmas box " ( cadouri anonime ). Și de 4 luni tot vorbesc cu o fata drăguță din liceu. Credeți că ar trebui sa-i fac un cadou?
Ce i-aș putea face cadou?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Depinde cât de apropiați sunteți.
Îi poți lua o brățară, bomboane de ciocolată, un ornament cu tema crăciunului etc.

| Marbea a răspuns:

Ii poti face un cadou, chiar ar fi foarte dragut. Daca o iubesti poti sa-i dai obiecte in forma de inima, bomboane, o bratara cu inima, un lantic cu inima, sunt jumatatile alea de inima - una pentru ea si una pentru tine ca medalion sau puse la bratara, sunt tot felul de decoratiuni in forma de inima.
Daca vrei sa-i transmiti ca sunteti prieteni poti lua cam aceleasi chestii dar fara inima. Trebuie sa mergi intr-un magazin de decoratiuni si sigur vei gasi ceva care te va inspira si-ti va face cu ochiul sa-l cumperi.

| RaAlexandra a răspuns:

O cutie de bijuterii, poti pune si o lumanarica cu tematica, daca ii place sa citeasca poti alege o carte, o decoratiune de craciun mai speciala, o bratara..Bafta!