| Gumball9 a întrebat:

La noi în școală se tine secret Santa și nu am nicio idee ce i-aș putea oferi colegului care mi-a picat. Tot ceea ce știu este că îi place istoria, face karate, canta la chitara și ii place fizica. Îmi puteți oferi niște idei pentru cadou? Apropo, prețul obiectelor pe care i le voi oferi trebuie sa se încadreze în 50 de lei!

2 răspunsuri:
| Clytia a răspuns:

O carte de istorie și ai putea să-i mai iei o decorațiune, ceva drăguț de sărbători...