| SteffiSmile a întrebat:

La scoala am facut biletsele cu numele colegilor pentru care vom face cadouri de Craciun`. happy. Si mi-a picat un baiat. Nu am habar ce cadou sa ii iau sad. Idei puppy dog eyes. Fundaa apropo. puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Carte? Hmm plictisitor! Mai ales pentru un baiat!
Află ce îi place!
De la cine?
De la colegi, prietenii lui buni etc.
Dulciurile o idee foarte bună, deoarece oricui îi plac dulciurile.
Un tricou C☺☺L, nu sticăwinking
Şi ai m-ai putea să-i dai un pupichee hee Glumesc laughing

| SteffiSmile explică (pentru 愛日本):

Pupic...hmm thinking si eu m-am gandit la asta! laughing. mersi de idei happy.

| Aηηy a răspuns:

Uite mie de exemplu mi-a cauzt tot un baiat si l-am intrebat ce ar vrea sa primeasca. Mi-a zis ca vrea un fular sau minge sau orice altceva de la echipa de fotbal preferata, in cazul lui Steaua. Poti sa ii iei un tricou, cravata pe care sa scrie ceva dragut sau o camasa in care crezi ca i-ar sta bine. Sau o "jucarie" motocicleta, masinuta pe care sa o pastreze ca amintire. Daca tot e Craciunul sa ii pui cadoul intr-o punga sau cutie speciala de cadouri pentru Craciun. Bafta!

| Neimportant a răspuns:

Poți să îi cumperi o carte, o brățară și la final câteva dulciuri.