| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toti! Cine stie cum as putea lua legatura cu solistul trupei Tokio Hotel? Adresa de skype sau ceva de genul asta.
Merci mult!

4 răspunsuri:
| Iubesc Limonada a răspuns:

Ii poti lasa un mesaj pe site-ul oficial al trupei www.tokiohotel.com

| aNonim_4610 a răspuns:

Salut! nu chiar imi place Tokia Hotel... dar nu poti sa gasesti adresa de skype sau nr de tel cum spun altii.imagineazati ce ar fi daca toti ar stii skypeul si altele ar sta la calculator non-stop, nu doar tu vrei sa vb cu el milioane de fani!

| BLeH[RO] a răspuns:

Cauta pe net! lool ce greu era

| adryano05 a răspuns:

Salut!
Nu poti lua legatura direct cu membrii trupei. Imagineaza-ti cati mai sunt ca tine si daca ar sta sa vorbeasca cu fiecare, nu ar mai avea timp sa cante big grin
Uite aici o adresa de e-mail oficiala destinata fanilor: fans@tokiohotel.de