| adellutza a întrebat:

Salut la toti! Vreau si eu statusuri la adresa baietilor care au doua relatii in paralelhappy

Răspuns Câştigător
| LoveMe a răspuns:

Spui punct`. Dar Nu se termina Niciodata`! Pentru ca Te atrage ca nici O alta fata`!

Si când te vad întâmplator imi aduc aminte de tot ce a fost ,dar uitându-ma înapoi îmi zic: "Chiar n-are niciun rost !

Mereu vei căuta la ea.Tot ce adorai la mine cândva.

Si intr-o zi vei cauta privirea mea in fiecare "ea" din viata ta.
Vorbeşte mult , e stresantă , e zbuciumată , râde întruna şi fără motiv,dar prin felul ei de a fi te face s.o adori ...
• Pata pe care o lasa o singura minciuna nu poate fi stearsa de o suta de vorbe adevarate
Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!
Incearca sa razi si tu de viata, nu lasa numai viata sa rada de tine.
Toti avem probleme, conteaza cum le facem fata, nu le da prea multa importanta, n-ai decat o viata.
Un singur lucru bun am invatat de la tine , sa-i dau dracu pe toti daca mie imi e bine :*
De cate ori vad visele cum se sfarsesc'. De atatea ori ma ambitionez sa reusesc !
Stii ca nu sta dupa noroc, si daca vrea sa iasa fum, stie unde sa dea foc.
E genu de fata care nu pica usor, nu-i pornita pe combinatii,nu-i pe interes si nici nu prea da explicatii ! :*
Lasa`ma cu lumea care nu ma agreeaza,Daca ai trecut de spini,ai ajuns si la petale,La mOmenTele speciaLe,care dau vieTii culOare! :*
Apar interesele Si nu-mi pasa pe cine calc in picioare, atat timp cat pe mine nu ma afecteaza si nu ma mai doare! winking
Asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ceea ce urmeaza !
Ma indepartez incet , voi sterge tot, mi-e greu dar o voi face!
Sec.Mai sec ca orice vin.:]
De ce sa plang. Cand pOt sa rad? De ce sa urasc. Cand pOt sa uit?
un alt apus de soare, frăţioare, ştiu că doare tare ! Capu` sus , nu lăsa nimic să te doboare !
O aluzie discreta. Pluteste. O idee. O nemultumire. O tradare. O impresie. O poveste despre cev a. Impresii. Impresii. Si daca este adevarat?

3 răspunsuri:
| Irinna a răspuns:

Mie una imi place asta :
Meriti un Oascar pentru cu ai jucat!

| AdelinaC a răspuns:

Cine alearga dupa 2 iepuri nu prinde niciunul(iar respectivul se va simti)

| adellutza explică:

Kat mai multe daca aveti va rog[-O