| Cfd85 a întrebat:

Salut! Locuiesc la casa într-un sat din județul Galați, cum a fost vremea asta cu puțină zăpadă și ger am avut posibilitatea să ne dam cu săniile am fost cu trei tovarăși voiam sa ne dam toată noaptea.Casa mea și a unuia dintre prieteni este fix lângă pădure ziua am fost mai mulți când cei mici au plecat am mers toți acasă iar la 1 ne-am întâlnit pe platou eu cu prietenii mei. Aveam boxa portabila, semințe gen cam tot ce voiam pentru o seara.Cand faceam o pauza ne uitam în josul vaii cineva stătea și ne privea. Am crezut ca este tata dar era mult prea slab și înalt, deja frica era instaurată. Am început să-l promovam, nu credeam ca o sa zic asta vreodată dar ochii lui erau galbeni când ne-a privit.Eu locuiam cel mai aproape toți au rămas la mine cu draperii, uși totul închis.Inca ne temem, ce poate fi?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Data viitoare daca va mai duceti in padure noaptea, poate ala inalt nu ai priveste ci vine si va mananca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cineva care nu se simtea bine probabil