| User23434 a întrebat:

Salut. Locuiesc la sat iar ai mei au o garsoniera la oraș. Pentru a nu mai face naveta, stau acolo. Este vreo problema dacă stau singur?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te obisnuiesti cu greutatile vietii - greu e cu mancarea daca nu le ai dar mananci la restaurant ieftin

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu iti este frică sa stai singur, da, de ce nu?

| sierra1 a răspuns:

" o garsoniera la oraș... vreo problema dacă stau singur?"

dacă ți-e teamă să nu te... răpească cineva, da, atunci e o mare problemă. Așa că mai bine rămâi liniștit, la tine la sat

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înseamnă să stai? Locuiești acolo. Acolo trăiești. Ce problemă sepcială rezultă din faptul că locuiești singur? Ai mai stat până acum singur? Trebuie să te gospodărești singur. Aceasta poate constitui o problemă. Se învață.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Este locuinta familiei, deci nu este nici o problema. E posibil ca unul din vecini sa reclame ca un adolecent sta singur la acea adresa, iar politia sa te verifice.

| AndrElle a răspuns:

Nu.

| AndrElle a răspuns:

Cum îți place.