| office1999 a întrebat:

M-am apucat sa fac exercitii pentru masa musculara, acasa, cam prin luna aprilie, se vad rezultate dar vreau sa am abdomenul cat mai vizibil, in momentul de fata am 4 "patratele" si ceva grasime pe abdomen...Sa renunt la exercitiile pentru masa musculara ( biceps, piept, trapez etc) si sa fac cat mai multe exercitii pentru abdomen? Variez undeva la 62-64 KG.
Multumesc!

1 răspuns:
| Samariteanul a răspuns:

Daca ai ceva masa musculara eu zic ca e ok sa faci o mica pauza si sa te bazezi pe cele de abdomen.(parerea mea)