| qieiqpalz a întrebat:

Salut.M-am despartit de o tipa acum vreo 3/4 luni si tipa are un frate cu care eu ma intelegeam, cand ne-am despartit fracsu mi-a scris (bine nu chiar atunci vreau sa scot in evidență ca omul m-a cautat si nu in legatura cu despartirea) eu nu i-am raspuns pentru ca am avut nevoie de timp sa uit de familia aia si acum vreo saptamana i-am raspuns si omu pare foarte deschis ..inainte nu era asa, nu prea vorbeam noi.Cel putin nu ne intelegeam ca acum..acum el imi propune sa iesim ceea ce nu as fi crezut vreodata ca imi va cere sa iesim si omul ma cauta..eu cred ca l-a pus sora lui sa se intereseze de mine (sora lui e o tipa destul de cancer pentru ca minte mult si are vrajeala) ce parere aveti? Eu ma inteleg bine cu omul, dar na mi se pare ciudat ca inainte nu voia sa iesim si acum el ma cheama.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Îți vei da seama dacă la pus sora lui în momentul când va începe să vorbească despre ea.

| siriusblack98 a răspuns:

Ceea ce a zis Andreeush este corect.Eu personal te-as sfatui mai repede sa nu te mai bagi in seama cu el deloc. Daca a planuit sora lui ceva atunci lasa-i cu ochii in soare cum s-ar spune.Nu le da sansa sa incerce vreo schema.Mie unul mi se pare foarte dubios, este un comportament neobisnuit.Eu personal ca sa-mi bat joc de amandoi i-as spune lui frate-sau inainte sa incep sa-l ignor ca mi-am gasit deja pe alta si e buna rau de tot.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vrăjeală.