| dragoshalexandru a întrebat:

M-am imprietenit cu o fata. si o sa am o prima intalnire. Oare ce sa-i duc sa fac o impresie buna?

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Depinde unde te duci, daca e la un local ii duci niste flori mai simplute.
Daca e in alta parte, de exemplu in parc, ei bine eu nu i-as lua nimic...
II cumperi o inghetata/suc ceva.tongue
Bafta, oricum daca nu ii iei nimic nu o sa se supere, doar ea te vrea pe tine nu cadourile.

2 răspunsuri:
| green6 a răspuns:

Fii tu insati, sigur o sa fie totul bine. fi atent la gesturi, acorda-i atentie, incearca sa o asculti :d. sper sa te descuri :*.

| valiusha a răspuns:

O floare si niste cuvinte frumoase