| Carameaa a întrebat:

Ma cunosc cu un baiat de 5 ani. Anul trecut pur si simplu nu ne suportam. Anul asta,de cand diriginta l-a pus sa stea cu mine in banca,cred ca are sentimente pentru mine. Imi face complimente,sta lipit de mine si ma tachineaza. Uneori,incearca sa ma ia "accidental" de mana si ieri,chiar m-a luat de barbie,ca un inceputde sarut,s-a apropriat de mine, dar s-a oprit pentru ca toata lumea se uita la el.
Ma place sau ma insel?

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Mai degraba cred ca invata sa convietuiasca cu dusmanul. Clar ca nu poate sa te evite, atunci incearca sa fie totul cat mai placut pentru amandoi.

| neutrino a răspuns:

Sigur tu il placi, iar el vrea sa te cucereasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate dupa ce diriginta va pus in banca, a cunoscut o alta fata din tine, poate i-a placut mai mult decat acea care mereu il lua in ras. Dupa parerea mea chiar te place...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil te place. :3

| Solitude15 a răspuns:

Te place daca il placi si tu poate va rasari din voi o iubire neobishnuita