| CuTup3u a întrebat:

Ma numesc Alex si vreau sa imi pun un nume de cs care sa contina si numele meu, vreau sa imi fac un nickname pentru toate jocurile si toate site-urile unde trebuie cont, sa apara acel numel, Eu as vrea doua litere sa arate bine pe langa numele meu, gen: A! 3xWz, ceva original si frumos, nu vreau mai mult de doua litere...

Multumesc, sper ca ati inteles ce as dori eu, numele de A! 3x il au toti pe toate jocurile, dar pe langa doua litere e ceva original

1 răspuns:
| Alexandru_Radu_1999 a răspuns:

-A[L]eX-
-ALeXuTzUu-