| RadulescuMarian a întrebat:

Salut, ma numesc Marian si am 16 ani si 48kg. Vreau si eu sa imi ziceti niste nume de vitamine sau ceva pentru ca nu am in corp prea multe. Multumesc.

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Intreaba doctorul de familie, el te poate ajuta cel mai mult.

| Eireann a răspuns:

De unde stii ca ai lipsa de vitamine? Teoretic la varsta ta poti lua tot necesarul de vitamine din o alimentatie variata, multe fructe si legume. Mecanismul de asimilare a vitaminelor e foarte complex si foarte multe din cele din comert nu functioneaza. Alimentatie variata, somn suffcient, sport daca e posibil afara.

| RadulescuMarian explică (pentru Eireann):

Nu ma ingras ma simt slabit sunt foarte slab si am facut multa laba de mic.