Întrebare recomandată | Mohican a întrebat:

Salut,
Ma scuzati daca este gresit topic-ul am nevoie de un raspuns urgent din partea cuiva.

Care sunt cerintele pentru a te putea inscrie la liceu fara frecventa. Am varsta de 16 ani si 10 clase terminate, trebuie sa am neaparat 18 ani?

Nu am nevoie decat de un raspuns scurt si la obiect, fara legi sau alte explicatii.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Demidol a răspuns:

Nu trebuie sa ai neaparat 18 ani. Poti sa te inscrii si anul viitor.
Dar nu exista licee cu fara frecventa. Doar la seral. Pentru cei care lucreaza undeva.

| Mohican explică (pentru Demidol):

Mereu il scriu gresit, faceam referinta la liceu cu frecventa redusa.

| Demidol a răspuns (pentru Mohican):

Da, se poate si la frecventa redusa daca exista undeva in apropierea ta. Mi se pare ca nu toate au si aceasta forma.

3 răspunsuri:
| Mohican explică:

Chiar nu ma poate lamuri si pe mine cineva?