| anonim_4396 a întrebat:

ma uitam eu pe intrebarile unora si pe raspunsurile altora...si ce sa vezi laughing) fetele prefera barbatii epilati laughing) nu e problema... dar sa te epilezi si pe picioare daca nu e chiar nevoie?! de ce?! si sa iti pensezi sprancenele?
sunt sigur ca pe aici exista si exemplare feminine care ii vor epilati si pe piept! masculinitatea chiar a murit?!? o sa ajungem ca singura deosebire dintre femei si barbati sa fie deosebirea fundamentala dintre sexe? vreau niste pareri!

Răspuns Câştigător
| daii a răspuns:

Eu vreau barbati cu par pe picioarebig grin ajunge sa ma epilez numai eu. Pe piept. e discutabil. Daca are ce sa arate.sa se epileze. daca nu, sa stea asahappy. Si pensati. e naspa. Mie nu imi plac...imi dau o senzatie de gay.de travestit. Vrea sa devina femeie sau ce?oh go on.Chestile astea sunt pentru femei.nu pentru barbati.

by daiiwinking

7 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Nu-mi plac barbatii epilati, dar nici niste cimpanzei. Daca e in exces, accept o epilare, daca nu-i nevoie de ce sa-l chinui? Si cu pensatul e cam aceeasi chestie, iti dai seama ca daca as fi cu un baiat cu o singura spranceana l-as pensa, nu?
Masculinitatea nu a murit, rezista si o sa reziste mult timp. happy

| simoSTAR a răspuns:

Mm.pai o persoana de gen masculin nu isi arata barbatia prin parul de pe corp. iar epilarea tine de ingrijirea corporala a fiecaruia, indiferent ca e femeie sau barbat!

| www a răspuns:

Cum adica" exemplare feminine care ii vor epilati si pe piept ", din ce spui tu se intelege ca pana si pe piept, te corectez MAI ALES pe piept. Tu ai vrea o femeie nepensata sau neepilata?

| chupachups1234 a răspuns:

Cat de oribil poate fi sa vezi un barbat epilat :-&. Cum sa te epilezi pe piept? :-& Sau un barbat pensat... Doar sa fie gay, sau travestit, cum zicea si Dai. ''Exemplare feminine'' tignite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Consideri ca parul e ceva masculin?raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Juliette ->un pic nu strica! dar nici maimute sa fim! dar se cam exagereaza cu epilatu...nu crezi?!?
@www ->logic ca nu as vrea o asemenea femeie! parerea ta cand spui "mai ales"!
astept in continuare si alte pareri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca fetele sunt nebune!