| Alinfake a întrebat:

Salut.mai de mult am avut o relatie care m-a dezamagit.de atunci nu mai sunt ca inainte.chiar daca nu mai tin la acea persoana.nu am mai stat cu nici o fata de atunci, chiar daca am avut ocazia, nu am vrut, dar nu stiu din ce motiv. ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| dafna a răspuns:

Sa cauti societatea, fie ca e grup de prieteni, gasca. Cand ai sa fi pregatit, si ai sa intalnesti o noua Ea, te vei mobiliza imediat, in 3 ore vei deveni de nerecunoscut.